Imieniny: Anieli, Kasrota

ZAWODY GMINNE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT Rotmanka 04 marca 2020

W Zespole Szkół w Rotmance 04 marca nasza reprezentacja piłkarek ręcznych wzięła udział w rozgrywkach gminnych. Do zawodów przystąpiły trzy szkoły. Mecze były zacięte i bardzo wyrównane. Niestety zabrakło szczęścia i zajęliśmy trzecie miejsce. Wygrały dziewczyny z Rotmanki przed drużyną ze Straszyna.

Mimo dobrego przygotowania technicznego zabrakło naszym dziewczynom ogrania. Moim zdaniem nie mogliśmy przystosować się do wielkości boiska – gramy na mocno pomniejszonym. Chociaż mecze przegraliśmy jedną lub dwoma bramkami, występ napawa optymizmem na przyszłość. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zaprezentujmy się lepiej.

Grały dla nas: Zuzanna Chlebowska, Angelika Dobies, Julia Łojko, Marika Ossowska, Oliwia Pankiewicz, Emilia Hodun, Kristina Ziegert, Aleksandra Bodio oraz Kinga Juwko.

Na trybunach wspierały zespół: Agata Migowska, Marta Makarska i Wiktoria Klajbor.

Wszystkim dziękuję za grę.

Marek Kapitański