Przedszkolny Konkurs Recytatorski

20 listopada 2020 r. odbył się w oddziałach przedszkolnych pięciolatków i sześciolatków Konkurs Recytatorski „Ptasia poezja”. Uczestniczyło w nim dziesięcioro dzieci ze starszych grup. Konkurs miał charakter eliminacji do Gminnego Cyfrowego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w Gminnym Przedszkolu im. Juliana Tuwima w Straszynie.

Nasze przedszkole będą reprezentowały Alicja Krzemińska i Karolina Ferenc. Dziewczynki zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Pozostali uczestnicy również wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy odwagi i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Wiesława Olejniczak