Szkolny Konkurs ,,Mistrz Szybkiego Mnożenia"

W zeszłym tygodniu odbył się Szkolny Konkurs „Mistrz Szybkiego Mnożenia.’’  W konkursie brali udział uczniowie z klas II-VI, którzy mieli za zadanie rozwiązać prawidłowo jak najwięcej działań na mnożenie w zakresie 100 w ciągu 5 minut. Do tego konkursu uczniowie przygotowywali się przez półtora miesiąca ćwicząc w specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji.

Szkolnymi Mistrzami zostali:

- w kat. klasy drugiej – Bartosz Kuc

- w kat. klasy trzeciej – Patryk Wróblewski

- w kat. klasy czwartej – Wiktor Wasiłowicz

- w kat. klasy piątej – Amelia Mazurowska

- w kat. klasy szóstej – Dominika Krzemińska

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Szkolni Mistrzowie będą w przyszłym tygodniu reprezentowali naszą szkołę w finale Międzynarodowego Konkursu „Mistrz Szybkiego Mnożenia”. Trzymajcie kciuki !!!

Karolina Zaręba-Kamysz