Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

Podczas nauki zdalnej uczniowie nie tylko pilnie się uczą, ale biorą też udział w różnego rodzaju konkursach. Z początkiem miesiąca w Szkole Podstawowej w Pszczółkach odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. "Pani Wiosna" dla klas I-III. Do udziału przystąpili uczniowie z klasy II Wiktoria Bajer oraz Miłosz Janicki.

Z przyjemnością informujemy, że Miłosz zajął III miejsce. Wykonane przez dzieci prace zachwyciły kolorami i oryginalnymi pomysłami. Według nas obie pracę zasługują na pochwałę. Serdecznie gratulujemy pomysłów i talentu.

Edyta Kieda