VI MEMORIAŁ WŁADYSŁAWA KIEDYKA

Juszkowo 09 czerwca 2015

Na przystani w Juszkowie we wtorek, 9 czerwca reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Jackiewicz, Izabela Lelakowska, Robert Kuć oraz Kacper Richert wzięła udział w zawodach kajakowych. Odbywający się co roku memoriał jest poświęcony pamięci zasłużonego dla gminy pedagoga i działacza instytucji sportowej, zmarłego kilka lat temu Władysława Kiedyka. Zawody polegają na jak najszybszym przepłynięciu dystansu wyznaczonego przez trzy bojki. Ekipa chłopców uzyskała trzeci czas. Nagrodami były medale i puchar dla pierwszej trójki oraz słodkości wręczane przez siostrę pana Władysława.. Uczestnicy mogli w czasie między startami posilić się grillowanymi kiełbaskami. Jak co roku zawody były profesjonalnie przygotowane i bardzo podobały się uczestnikom.

Marek Kapitański