Spotkanie 19.11.2015 r.

Jak to jest, że opowieści Jolki można słuchać godzinami?  Dlaczego tylko Bartek potrafi z nauczycielami załatwić każdą sprawę?  I co sprawia, że czasem nawet rodzice dają się do czegoś przekonać?

To magia!  Ty też możesz nauczyć się, jak przekonać innych do swojej racji, jak pokonać stres przed występem, jak zabawić kogoś rozmową, a nie zagadać na śmierć! Taką magię znali już ludzie w starożytności, a dzisiaj – studiują ją menadżerowie, twórcy reklam, politycy. Ta magia – to magia RETORYKI! A ta książka – to twój do niej klucz!

29 października odbyło się drugie w tym roku szkolnym spotkanie Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego.

Rozmawialiśmy o bezpiecznej dyskusji, o tym, czy warto przekonywać do swoich racji oraz o tym, jak robić to skutecznie. Dyskutujący zauważyli, że należy bardzo uważać na kierowane do innych słowa bowiem słowa mogą mieć niekiedy niezwykłą moc – niektóre mogą pomagać w życiu, inne mogą ranić.

Kolejne spotkanie odbędzie się 19 listopada 2015 r. o godz. 13:20

Rozmawiać będziemy o książce Doroty Combrzyńskiej-Nogali Syberyjskie przygody chmurki.