MISTRZOWIE GMINY W UNIHOKEJA

Wiślinka 29/30 października 2015

Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły zostały mistrzami gminy w unihokeja, w roku szkolnym 2015/2016. Nagrodą były puchary oraz wjazd na zawody powiatowe i reprezentowanie całej naszej gminy na wyższym szczeblu.

Nasza szkoła w dniach 29 i 30 października 2015 roku była organizatorem gminnych zawodów w unihokeja. Obie nasze ekipy nie pozostawiły wątpliwości kto w tym sezonie jest najlepszy w gminie.

Dziewczynki zagrały w składzie: Weronika Reiter, Wiktoria Zawada, Zuzanna Ostrajch, Patrycja Raszeja, Oliwia Maszota, Paula Witkowska  i Małgorzata Piotrowska.

Chłopcy zagrali w składzie: Wojciech Pawluk, Jakub Brzezicki, Jakub Szpak, Mateusz Kozina, Marcel Gacek, Krystian Sekuła, Bartek Anioł, Tomasz Radomski, Grzegorz Krupa i Marcin Wiśniewski.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za emocje.

Marek Kapitański