UNIHOKEJ zawody powiatowe

SUCHY DĄB 03/04 listopada 2015

W pierwszych dniach listopada nasze reprezentacje po zwycięstwie w turnieju gminnym wystartowały w zawodach powiatowych rozegranych w Zespole Szkół w Suchym Dębie. W obu kategoriach do turnieju przystąpiły reprezentacje sześciu szkół z powiatu. Rozgrywki przeprowadzono systemem "każdy z każdym". Polega on na rozegraniu spotkań z każdą drużyną zgłoszoną do zawodów. Nasze ekipy zagrały po pięć meczy. Zarówno chłopcy jak  i dziewczyny zajęły drugie miejsca. Lepsze okazały się dzieci z Suchego Dębu. Zabrakło bardzo niewiele do zwycięstwa. Wszyscy nasi zawodnicy walczyli w każdym meczu na 100%. Zabrakło szczęścia. Chłopcy nie przegrali żadnego meczu lecz w ostatecznym rozrachunku zabrakło nam jednego punktu do zwycięzców.

Jako opiekun chciałbym pogratulować woli walki naszym zawodnikom i podziękować za emocje jakie towarzyszyły turniejowi. Nie mogę sobie przypomnieć takich emocji we wcześniejszych latach mojej pracy podczas zawodów międzyszkolnych. Bardzo gratuluję wszystkim reprezentantom.

W zawodach zagrali:

- CHŁOPCY- Jakub Brzezicki, Wojciech Pawluk, Marcel Gacek, Jkub Szpak, Mateusz Kozina, Krystian Sekuła, Marcin Wiśniewski i Bartek Anioł.

-DZIEWCZYNY- Weronika Reiter, Wiktoria Zawada, Zuzanna Ostrajch, Patrycja Raszeja, Oliwia Maszota, Paula Witkowska, Małgosia Piotrowska, Nikola Piasecka  i Ola Ochremuk.

Marek Kapitański