Festyn z okazji Dnia Dziecka

Festyn z okazji Dzień Dziecka

W piątek 3 czerwca w naszej szkole odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Nauczyciele przygotowali dla nas wiele atrakcji. Klasy „0” zmagały się z  torem przeszkód. Klasy 1-3 grały w dwa ognie, natomiast  klasy 4-6 grały w hokeja i piłkę nożną. Każdy mógł wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach.  Na imprezie wystąpił zespół wokalny i grupa taneczna „Gwiazdeczki” oczywiście z naszej szkoły. Były także takie atrakcje jak malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych i wiele innych zabaw. Samorząd uczniowski zorganizował loterię fantową. Podczas zabawy nie zabrakło również poczęstunku.

Wszyscy super się bawili. J

MAGDALENA ACELA

W piątek 3.06.2016r. w naszej szkole obchodziliśmy jeden z najwspanialszych dni w roku – Dzień dziecka. Z tej okazji nauczycieli zorganizowali nam wiele atrakcji. Klasy I – III podzieliły się na zespoły i wzięły udział w zawodach w „dwa ognie”. Klasy IV – VI rozgrywały mecze w piłkę nożną, piłkę ręczną i unihokeja. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone medalami. Atrakcją dla grup przedszkolnych był długi tor przeszkód. Po pokonaniu wszystkich przeszkód na maluchy czekały medale. Dodatkową atrakcją był dmuchany zamek i zjeżdżalnia.

Na naszym festynie byli specjalni animatorzy, którzy zabawiali nas różnymi sztuczkami i pokazem olbrzymich baniek mydlanych. Każdy mógł spróbować zrobić wielką bańkę.

Na loterii fantowej można było wylosować różne ciekawe drobnostki. Nasi rodzice przygotowali dla nas słodki poczęstunek i wiele owoców. A panie z kuchni ugotowały pyszną grochówkę.

Najważniejsze, że pogoda nam dopisała i wszyscy dobrze się bawili. Dzień Dziecka udał się wspaniale! Już czekamy na następny.

JULIA MAZUROWSKA

W piątek 03.06 w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Było bardzo dużo atrakcji. Mogliśmy malować sobie twarze, było dużo konkursów, loteria fantowa i zamki dmuchane do skakania. Można było dostać balony.

Na loterii wydałam 3 zł. , wylosowałam wisiorek i dwie figurki.

Na dmuchanym zamku spędziłam tylko 3 minuty, a na trampolinie skakałam 5 minut.

Brałam także udział w meczach w dwa ognie – było bardzo ciężko. Wygraliśmy tylko jeden mecz.

Panie kucharki przygotowały dla nas grochówkę, a rodzice pyszne ciasta i owoce.

Pogoda była super. To był naprawdę fajny dzień.

MARTA HRYNKIEWICZ

W piątek 3 czerwca  w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Mieliśmy okazję  poskakać na dmuchanym zamku, zjeżdżać na zjeżdżalni, pomalować sobie twarz i otrzymać balona w dowolnym kształcie. Była również loteria fantowa. Można było wziąć udział w konkursach, które prowadził pan przebrany za klauna i obejrzeć pokaz dużych mydlanych baniek.

Odbyły się także rozgrywki w dwa ognie i chodź moja drużyna nie wygrała, bardzo mi się podobało.

Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.

ROZALIA ROCHOŃ

3 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się festyn z okazji „Dnia Dziecka”. Tego dnia nie było lekcji. Zebraliśmy się na placu przy szkole o  godzinie 8.30.Powitała nas pani dyrektor i życzyła dobrej zabawy. Na początku zespół pani Wioletki zaczął śpiewać, a zaraz po nim wystąpił zespół taneczny pani Wandy. Później odbył się turniej gry w zbijaka. Pan iluzjonista pokazał sztuczki magiczne i robił duże bańki. Skakaliśmy na dużych, dmuchanych zamkach. Starsze klasy zorganizowały loterię fantową. Panie kucharki ugotowały pyszną grochówkę. Była bardzo piękna pogoda i wszystkim dopisywał dobry humor.

Klasy I – III grały w dwa ognie, a klasy IV – VI  miały turniej w piłkę nożną, piłkę ręczna i unihokeja. Na końcu było nam trochę smutno, bo nasza klasa nie wygrała. Jednak i tak było super. Bardzo mi się podobało, bo mogłam pograć w zbijaka. Po festynie wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów.

ZUZIA BIELECKA