"Mały Mistrz- sprawność tancerza"- klasa I

W ramach projektu „Mały Mistrz” uczniowie klasy pierwszej zdobyli dzisiaj sprawność TANCERZA. To już czwarta sprawność zdobyta w tym roku szkolnym. Uczniowie mogą pochwalić się sprawnością gimnastyka, piłkarza ręcznego i koszykarza. Na dzisiejsze zajęcia zostali zaproszeni rodzice i pani dyrektor. Goście mogli zobaczyć uczniów tańczących elementy krakowiaka i polki. Były tańczące motyle, bałwanki, niedźwiedzie, kosmici i gąsienice.

Mijające półrocze można uznać za udane, dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, były zaangażowane i aktywne, a dzisiejszy taniec sprawił im wiele radości.