Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wiślince

Kalendarium

Środa, 2021-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Kadra nauczycielska

 

Barbara Bałucińska – dyrektor, zajęcia świetlicowe

Wanda Balcerzak – zajęcia świetlicowe

Anna Brzezińska  – nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej,

Diana Ignatowicz – wychowawca kl. IVa, terapia pedagogiczna

Joanna Januszewska – przyroda w kl. IV-VII, plastyka w kl. IV-VII, geografia w kl. VII, biologia w kl. VII, 

Marek Kapitański  – wychowanie fizyczne w klasach IVa, V-VII, zajęcia techniczne w klasach IV-VI

Violetta Klaus – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. II, 

Aldona Krupska – matematyka w klasach IVa, VII, biblioteka

Katarzyna Ładwikowska – muzyka w klasach IV-VII

Maria Lont-Wasielewska – język angielski w klasach IIIa, IIIb, IVa, VII, język polski w klasie IVa, VII,  wychowawca kl. VII

Katarzyna Nikiel  - logopeda

Wiesława Olejniczak– edukacja wczesnoprzedszkolna, wychowawca kl. I

Iwona Ostoja-Ostaszewska– edukacja wczesnoprzedszkolna, wychowawca kl. IIIa

Wiesława Ozdowska – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III b, wychowanie do życia w rodzinie w klasach IV-VII

Małgorzata Wojciechowska – wychowanie fizyczne w klasach I, II, IIIa, IIIb, IVb; biblioteka, gimnastyka korekcyjna w kl. I-III

Barbara Maciejewska – język polski w klasie V, VI, historia w klasach IV-VII, wychowawca kl. V

Karolina Zaręba- Kamysz – edukacja przedszkolna, oddział OPb

Tatiana Bartkowska – zajęcia komputerowe w klasach II, IIIb, V-VI, informatyka w kl. IVa, IVb, VII

Michalina Pastwa – matematyka w klasie IVb, V, VI, edukacja informatyczna w kl. I, zajęcia komputerowe w kl. IIIa, wychowawca kl. V

Jadwiga Dawidowska – pedagog szkolny

Wojciech Traczewski – język niemiecki w kl. VII

Beata Ziarko – język angielski w kl. OP, I, II, IVb, V, VI, wychowawca kl. IVb

Anna Szejko- Gomułka  - doradztwo zawodowe

Katarzyna Cichała- Kamrowska  - chemia w kl. VII

Justyna Olszewska - psycholog

Ewelina Pawlak– edukacja przedszkolna, oddział OPc

ks. Piotr Komisarz  - religia w OP, kl. I-VII

Ewa Filipiak  - edukacja przedszkolna, oddział OPa

Anna Libudzka  - język polski w kl. IVb