Stypendia za osiągnięcia w nauce oraz sporcie

12 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce oraz sporcie zdobyte w II półroczu roku szkolnego 2018/2019. Te stypendia otrzymało 273 uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych gminy Pruszcz Gdański. Wyróżnionym towarzyszyli dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz rodzice. Listy gratulacyjne oraz dyplomy będące potwierdzeniem przyznania stypendium wręczała Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdalena Kołodziejczak. Zaszczytne wyróżnienie za wysokie wyniki w nauce odebrało 144 uczniów. Natomiast 129 uczniów, którzy wywalczyli czołowe lokaty w zawodach i turniejach minimum na szczeblu powiatowym, otrzymało stypendium sportowe. Ci młodzi mieszkańcy naszej gminy udowodnili, że dzięki pracy, systematyczności i ambicjom można osiągnąć sukces.

Uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali stypendium naukowe:

Zuzanna Krywald- kl. IV;

Dominika Krzemińska- kl. IV;

Magdalena Acela- kl. Va;

Rozalia Rochoń- kl. Va;

Angelika Dobies- kl. VI;

Wiktoria Gawryjołek- kl. VIII;

Oliwia Gadomska- kl. VIII.

Stypendium sportowe otrzymali:

Rafał Rybka- kl. IV;

Kinga Dec- kl. Va;

Julia Mazurowska- kl. Va;

Emilia Hodun- kl. VI;

Oliwia Pankiewicz- kl. VI;

Julia Łojko- kl. VI;

Kinga Juwko- kl. VI;

Angelika Dobies- kl. VI;

Zuzanna Chlebowska- kl. VII;

Aleksandra Bodio- kl. VII;

Nikola Piasecka- kl. VIII;

Małgorzata Koss- kl. VIII;

Julia Damaszk- kl. VIII;

Adriana Rochoń- kl. VIII.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy kolejnych wyróżnień w dalszej edukacji.