Rozstrzygnięcie konkursów

18 czerwca na szkolnym apelu zostały podsumowane niektóre konkursy.

W konkursie na  aktywność zostali nagrodzeni uczniowie:

klasa I:

Maja Juwko- I m.

Anna Mikuczyńska- II m.

Maja Pleszkun i Marcel Ossowski- III m.

klasa II

Hubert Wawrzyńczak- I m.

Oliwia Waroczyk i Amelia Susajew- II m.

Amelia Pawłowska- III m.

klasa III

Bartosz Łaszkiewicz i Malwina Acela- I m.

Oskar Nadłonek i Amelia Mazurowska- II m.

Jakub Bajer- III m.

Uczniowie uczestniczący w ogólnopolskich sprawdzianach wiadomości zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej  ZUCH ROCZNY z języka polskiego i matematyki otrzymali dyplomy:

Jonasz van der Burg XI miejsce, Lena Kamysz, Wojciech Kużiński, Patryk Wróblewski, Daniel Templer, Malwina Acela, Jakub Janicki, Bartosz Łaszkiewicz i Amelia Mazurowska.

Podziękowania otrzymały osoby, które przez cały rok czytały przedszkolakom książki w ramach programu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Wyróżnieni zostali:

Dominika Krzemińska, Zuzanna Krywald, Klaudia Damaszk, Igor Zaręba oraz pani Katarzyna Nikiel i pani Kamila Barańska.

Podczas apelu pani dyrektor, uczniowie i pracownicy szkoły pożegnali panią Liliannę Grześkowiak, która od września przechodzi na zasłużony odpoczynek, na emeryturę.