Finał I Gminnego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim lub Niemieckim

27 lutego w Szkole Podstawowej w Wiślinie odbył się etap finałowy I Gminnego Konkursu Pięknego Czytania w Języku Angielskim lub Niemieckim. Nasi laureaci  etapu  szkolnego: Emilia Hodun, Oliwier Hrynkiewicz oraz Mikołaj Szczyglewski doskonale zaprezentowali swoje umiejętności czytania w języku angielskim. Wyróżnili się nie tylko pięknie przygotowanym fragmentem tekstu, ale także wspaniale poradzili sobie z nieznanym  fragmentem „Ani z Zielonego Wzgórza”.

Konkurencja była duża - spośród 15 uczestników Oliwier Hrynkiewicz z klasy VIII zdobył drugie miejsce, a Mikołaj Szczyglewski z klasy VII uzyskał wyróżnienie.

Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy uczniów do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.

Nikola Grzywacz