Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Anioły bożonarodzeniowe”

Wojewódzki  Konkurs Plastyczny

„Anioły bożonarodzeniowe”

8 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  ,,Anioły bożonarodzeniowe", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku. Celem konkursu było propagowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz promowanie aktywności twórczej dzieci.

W wyżej wymienionym konkursie wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły:

1. Antonina Kamysz kl. I
  2. Fabian Karaś kl. I
  3. Łucja Poznańska kl. I
  4. Krystyna Rochoń kl. I
  5. Wiktoria Bajer kl. II
  6. Miłosz Janicki kl. II
  7. Jakub Bajer kl. V
  8. Maciej Bielecki kl. V
  9. Jakub Janicki kl. V
  10. Amelia Poznańska kl. VI
  11. Rozalia Rochoń kl. VII A
  12. Martyna Złotowska VII B
  13. Emilia Hodun kl. VIII

Kryteria oceniania jakimi kierowało się jury, to pomysłowość pracy, estetyka, samodzielność wykonania. Wszystkie anioły były piękne i uczniowie włożyli dużo pracy  w ich wykonanie. Wyróżnienie za pomysłowość zdobył  Fabian Karaś z kl. I. Wykonał anioła z pierniczków, które uwiodły jury swoim pięknym zapachem. Brawo Fabian! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

E. Kieda