Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA - 24.11.2010

Dnia 24.11.2010r. Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA zaprezentował dwa przedstawienia teatralne.

Uczniowie klas młodszych obejrzeli spektakl „JAK RYCERZ WALDUŚ URATOWAŁ KRÓLESTWO”   Spektakl w przystępny i wesoły sposób przedstawił problem ochrony środowiska, konieczności ograniczenia ilości odpadów oraz ich właściwego składowania i przetwarzania.

Uczniowie klas IV-VI obejrzeli przedstawienie „TOLERANCJA I SZACUNEK”  Spektakl poruszał niezwykle aktualny temat nietolerancji. Przedstawienie w przystępny sposób ukazało przyczyny nietolerancji wynikające z uprzedzeń i kompleksów. Główni bohaterowie zaprezentowali  sposoby radzenia sobie z problemem nietolerancji.