Nadanie szkole imienia Orła Białego - 10.11.2007

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości przez panią dyrektor Barbarę Bałucińską. Następnie odbyła się msza święta, podczas której sztandar naszej szkoły został poświęcony i przekazany na ręce pani dyrektor. Uczniowie z pocztu sztandarowego: Natalia Sampolska, Klaudia Sukiennik oraz Dominik Obczyński złożyli uroczyste ślubowanie.

Pan Józef Witek – przewodniczący Rady Gminy przeczytał akt nadania imienia Orła Białego Szkole Podstawowej w Wiślince.

Podczas krótkiego występu uczniowie naszej szkoły uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Na koniec nastąpiło odsłonięcie tablicy pamiątkowej dotyczącej dzisiejszej uroczystości, która pozostanie w naszej pamięci na długi czas.