Gminny Festiwal Kolęd w Przejazdowie - 25.01.2012

Dnia 25 stycznia 2012 roku w Gimnazjum w Przejazdowie odbył się Gminny Festiwal Kolęd. W drodze szkolnych eliminacji naszą szkołę reprezentowały: z klas młodszych – Wiktoria Gawryjołek kl. Ib i Paula Witkowska kl. IIa, z klas starszych wystąpiła Magda Marszałkowska, a akompaniowała Jej Ola Gorczyńska oraz Ola Słocka. Przepięknym śpiewem kolędy „Jezus Malusieńki” Wiktoria Gawryjołek wywalczyła III miejsce. Ola Słocka swoim wzruszającym wykonaniem kolędy „Mizerna cicha” wywalczyła I miejsce. Wszyscy pozostali uczestnicy zostali obdarowani upominkami. Serdecznie gratulujemy młodym artystkom!

Karolina Zaręba-Kamysz