Indywidualne biegi przełajowe

W piątek, 23 marca 2012r. nasza reprezentacja wystartowała w gminnych biegach przełajowych, które przeprowadzono jak co roku w lasach w Rotmance. Zawody odbywały się w kategorii chłopców i dziewcząt klas IV-VI. Chłopcy w składzie: Bartosz Anioł oraz Sebastian Gacek zameldowali się odpowiednio na 13 i 7 miejscu. Natomiast nasze dziewczyny odniosły sukces i będą nas reprezentowały w zawodach powiatowych, które odbędą się w Przywidzu. Zawody wygrała Magda Marszałkowska, a trzecie miejsce zajęła Klaudia Jackiewicz. Tak więc dwie nasze reprezentantki stanęły na podium i wróciły z pamiątkowymi medalami i satysfakcją bycia najlepszymi  w sezonie 2011/2012 wśród uczniów szkół podstawowych naszej gminy. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w cukierni na lody.

Gratulujemy i liczymy na walkę o podium na zawodach powiatowych.

Marek Kapitański