1 czerwca 2012 roku w naszej szkole świętowały dzieci

DZIEŃ DZIECKA –WSPANIAŁE ŚWIĘTO!

1 CZERWCA 2012 ROKU W NASZEJ SZKOLE ŚWIĘTOWAŁY DZIECI.

Wszyscy bawili się świetnie, brali udział w konkursach przygotowanych i prowadzonych przez nauczycieli. Dzięki licznym sponsorom mieli zorganizowaną loterię oraz wspaniały poczęstunek. W tym roku postawiliśmy wyłącznie na zabawę. Niestety pogoda nam nie dopisała, ale okazuje się, że w szkole też można świetnie się bawić i miło spędzić czas!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować tę imprezę: sponsorom, nauczycielom, uczniom klasy VI, którzy włożyli wiele wysiłku w organizację święta oraz wszystkim pracownikom szkoły.

Mamy nadzieję, że wszyscy bawiliście się świetnie i radośnie spędziliście czas. Miło było widzieć na waszych twarzach uśmiechy. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Organizatorzy:

Barbara Maciejewska, Małgorzata Wojciechowska, Marek Kapitański