Zawody pływackie na basenie 22 czerwca 2012r.

W piątek 22 czerwca na pływalni w Pruszczu Gdańskim zostały przeprowadzone zawody z okazji zakończenia sezonu nauki pływania dla dzieci naszej szkoły w roku szkolnym 2011/2012. Zawody podzielone były na konkurencje pływackie i zabawy w wodzie.

Najszybszym pływakiem została Magdalena Marszałkowska deklasując przeciwników. Wśród młodszych dzieci zwycięzcą została Marta Karwaszewska. Poza konkurencjami szybkościowymi rozegrano również zawody na „najśmieszniejszy skok do wody” oraz „kto skacząc wyleje najwięcej wody – zrobi największą falę tsunami”. Tutaj wygrały: Natalia Piotrowska i Amelia Pankiewicz. Wszyscy się bardzo fajnie bawili. Każdy z uczestników w autobusie wracając do domu otrzymał nagrodę.

Duże podziękowania dla pani Wiesławy Ozdowskiej za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Marek Kapitański