Zakończenie roku szkolnego klas I-III

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 przebiegło w bardzo uroczystej atmosferze. Gośćmi uroczystości byli rodzice, nauczyciele naszej szkoły, uczniowie klas I-III. Klasa III przygotowała krótki program artystyczny, w którym wierszem i piosenką pożegnała swój pierwszy etap edukacji. Pani dyrektor wręczyła także nagrody książkowe wyróżniającym się uczniom i listy gratulacyjne ich rodzicom. Na zakończenie uroczystości dzieci pożegnały kwiatami księdza Łukasza Stachurę, który zakończył pracę w naszej szkole. I tak uczniowie naszej szkoły rozpoczęli długo oczekiwane wakacje.

Do zobaczenia we wrześniu!

Iwona Ostaszewska