Gminne zawody w unihokeju w kategorii chłopców

W dniu 17.10.2012 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Wiślince odbyły się gminne zawody w unihokeju w kategorii chłopców. W zawodach wzięły udział drużyny z Zespołu Szkół w Straszynie oraz Zespołu Szkół w Łęgowie.

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę zajęli pierwsze I miejsce  i awansowali do zawodów powiatowych. W turnieju chłopcy wygrali z drużyną ze Straszyna i przegrali z drużyną z Łęgowa, ale dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu zajęli I miejsce. Drużynę chłopców reprezentowali: Mikołaj Bogucki, Pascal Nawrocki, Patryk Czerwiński, Kacper Richert, Bartek Ochremuk, Waldemar Więckowski, Klaudiusz Szatkowski, Jakub Raszeja, Jakub Jażdżewski.

Grzegorz Grzegorczyk