Koncert Leszka Boliboka

W pierwszy dzień astronomicznego lata (21.06) naszą szkołę odwiedzili p. Leszek Bolibok i p. Rafał Rompcal, którzy swoim śpiewem i grą przenieśli nas w świat morskich przygód i opowieści. Koncert rozpoczął się tradycyjnym żeglarskim powitaniem Ahoj! Na czas koncertu wszyscy zamienili się w wilki morskie. Uczestniczyliśmy w rejsie dookoła świata. Przebyliśmy kurs budowy okrętów oraz stawiania żagli. Braliśmy także udział w krótkiej lekcji nauki języka kaszubskiego. Wszystkim bardzo spodobała się piosenka żeglarska, dlatego czynnie włączyliśmy się w udział, śpiewając i klaszcząc.

Irmina Neubauer