Zakończenie roku szkolnego klas IV-VI

28 czerwca 2013 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas IV – VI. Uczniowie klasy VI przekazali sztandar młodszym kolegom i koleżankom z klasy V.

Pani Małgorzata Grzegorczyk - sekretarz Gminy Pruszcz Gdański wręczyła stypendia naukowe i sportowe. Statuetkę Najlepszego Abolwenta i Statuetkę Orła otrzymała Dominika Chmurzewska. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe, ich rodzicom pani dyrektor przekazała listy gratulacyjne. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy VI.

Życzymy naszym tegorocznym absolwentom, aby spełnili swe marzenia i zrealizowali wszystkie plany życiowe. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz samych słonecznych chwil.

Barbara Maciejewska