Zawody gminne - PIĄTKI PIŁKARSKIE - 21.05.2014

Na boisku przy Zespole Szkół w Rotmance, w dniu 21 maja 2014 odbył się turniej piłkarski dziewcząt. Nasza ekipa po wygranym meczu z reprezentacją Borkowa rozegrała pasjonujący finał z gospodarzami turnieju. Mecz miał wyłonić zwycięzcę zawodów gminnych i reprezentację naszej gminy na zawodach powiatowych. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0. Niestety, w końcówce meczu, gdy już myśleliśmy o rzutach karnych, po kontrze, przegraliśmy 1:2. Zwycięstwo było blisko. Zabrakło trochę szczęścia.

Mecze obserwowali skauci  Lechii Gdańsk. Po spotkaniu zaproponowali jednej z naszych zawodniczek możliwość treningu w klubie.

W drużynie zagrały: Natalia Piasecka, Amelia Pankiewicz, Wiktoria Jackiewicz, Samanta Mejer, Martyna Żmijewska, Paulina Hudon, Paulina Żółtowska oraz Natalia Dojczman.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Podziękowanie składamy również Państwu Pankiewicz w pomocy w dowiezieniu ekipy na zawody oraz za lody, które ochłodziły nasze zawodniczki po udanym, mimo zajęcia drugiego miejsca, turnieju.

Marek Kapitański