Dzień Mamy - klasa III a

Dnia 27 maja 2014r. w klasie IIIa odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i grały na dzwonkach „Sto lat”.

Ciekawym punktem imprezy były konkursy dla mam. Każda mama mogła wykazać się różnymi umiejętnościami. Było rozwiązywanie rebusów i zagadek, kręcenie hula hopem, obieranie jabłka o najdłuższej skórce. Dużo śmiechu sprawił mamom konkurs „Czy znasz swoją Mamę?”- konkurs sprawdzał podobieństwo odpowiedzi na pytania zadawane najpierw mamie, a potem  dziecku. Podczas ostatniej zabawy mamy odgadywały wypowiedzi dzieci na swój temat – „Kto tak napisał o swojej mamie?”.

Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Nie odbyło się bez wzruszeń, radości i zachwytu mam.

Diana Ignatowicz