Zabawa karnawałowa - klasy I-III

W piątek, 30 stycznia od 9.00 do 12.00, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji.

Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Towarzyszyła nam jak każdego roku muzyka w wykonaniu pana Waldka i pana Janusza. Prowadzące zabawę Indianki urozmaicały tańce ciekawymi  konkursami, a zwycięzcy otrzymali nagrody. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczestnicy balu wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów, jednak w tym roku wśród dziewcząt dominowały księżniczki.

Czas zabawy szybko minął i zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swych domów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, wychowawcom, Radzie Rodziców, pomagającym rodzicom, pani Wandzi, panom muzykantom i pani dyrektor- serdecznie dziękuję!