Wyjazd do Białego Dunajca

W tym roku uczniowie klasy VI wyjechali na „Zieloną szkołę” do Białego Dunajca. W czasie wyjazdu mieszkaliśmy w pensjonacie pani Zofii Ślimak. Podczas pobytu na południu Polski mieliśmy okazję zwiedzić Wawel i inne zakątki Krakowa, a także Zakopane i Jaskinię Bielańską na Słowacji.

Dobrej atmosfery w czasie wyjazdu nie zepsuł nam nawet deszcz, gdyż w czasie deszczu wybraliśmy się na termy  do pobliskich Szaflar, gdzie wszyscy świetnie się bawili. Podczas wyjazdu wszystkim dopisywały humory, a pięć dni nie wiadomo kiedy minęło.

Za wspólny wyjazd i dobrą zabawę dziękujemy kolegom i koleżankom z klas V i VI z Sobieszewa oraz pani Ani Brzezińskiej, Katarzynie Barańskiej  i Dorocie Gromak.

Uczestniczka wyjazdu Oliwia Brzozowska