Wyróżnienia dla uczniów aktywnych

Po raz pierwszy w naszej szkole przyznano wyróżnienia uczniom, którzy w ciągu minionego semestru wyróżnili się szczególną aktywnością w zakresie wykonywania prac dodatkowych, które, nauczyciele proponują uczniom w ramach przerabianych na lekcjach tematów. Zwycięzców wytypowała Rada Pedagogiczna, a podstawowym kryterium wyróżnienia było zaangażowanie ucznia w proces edukacyjny. W ten sposób po raz pierwszy na wyróżnienie mieli szansę nie tylko uczniowie zdolni i utalentowani, ale także ci, którzy mimo dużego wysiłku i wkładu pracy nie są w stanie osiągnąć wysokich wyników w nauce. Dla wyróżnionych uczniów przewidziana jest nagroda w formie bezpłatnej wycieczki, której szczegóły będą znane wkrótce.

Wyróżnieni uczniowie to:

kl. Ia : Paula Witkowska; Zuzanna Ostrajch; Jakub Walecki;