II semestr
Uczniowie wyróżniający się:
Klasa I a
Angelika Dobies Norbert Gorczyński Kinga Juwko Julia Łojko Oliwia Pankiewicz Olivier Poroś Mikołaj Szczyglewski Igor Zaręba Urszula Zbroińska
|
Klasa I b
Izabela Banaszewska Paweł Frej Emilia Hodun Wiktoria Klajbor Aleksandra Kuć Agata Migowska Zuzanna Patej Dawid Pobłocki Maciej Wiśniewski |
Klasa II a
w nauce i zachowaniu Marika Ossowska Oliwier Hrynkiewicz
w nauce Nikola Gorczyńska Arkadiusz Prekop
|
Klasa II b
Julia Drążkowska
w nauce Adrian Banach |
Klasa III a
w nauce i zachowaniu Oliwia Boniewicz Małgorzata Koss Marcin Krawczyk Michał Szczyglewski
w nauce Mateusz Diesing
|
Klasa III b
Julia Damaszk Oliwia Gadomska Wiktoria Gawryjołek Maciej Kwaszyński Aleksandra Ochremuk Adriana Rochoń |
Klasa IV a
Paula Witkowska – średnia 5,27 – zachowanie wzorowe
Jakub Walecki – średnia 5,18 – zachowanie wzorowe
Zuzanna Ostrajch – średnia 5,09 – zachowanie wzorowe
Kacper Kociniewski - średnia 5,00 - zachowanie bardzo dobre
Patrycja Raszeja – średnia 4,90 – zachowanie wzorowe
Alicja Templer – średnia 4,90 – zachowanie wzorowe
Małgorzata Piotrowska – średnia 4,81 – zachowanie bardzo dobre
Klasa IV b
Miłosz Enerlich – średnia 5,50 – zachowanie wzorowe
Jakub Brzezicki - średnia 5,18 - zachowanie bardzo dobre
Weronika Reiter – średnia 5,18 – zachowanie bardzo dobre
Sebastian Anioł – średnia 5,00 – zachowanie bardzo dobre
Oliwia Maszota – średnia 5,00 – zachowanie bardzo dobre
Tomasz Radomski – średnia 4,90 – zachowanie bardzo dobre
Klasa V
Oliwia Brzozowska – średnia 5,09 – zachowanie bardzo dobre
Julia Migowska – średnia 5,09 – zachowanie bardzo dobre
Klasa VI
Julia Zbroińska – średnia 5,55 – zachowanie wzorowe
Nikola Snochowska – średnia 5,36 – zachowanie wzorowe
Paulina Templer – średnia 5,36 – zachowanie wzorowe
Agata Goraj - średnia 5,00 - zachowanie wzorowe
Jakub Raszeja – średnia 4,82 – zachowanie wzorowe
Martyna Wolak - średnia 4,82 - zachowanie bardzo dobre
Stypendium naukowe otrzymali:
Miłosz Enerlich klasa IV b
Julia Zbroińska klasa VI
Stypendium sportowe otrzymali:
Zuzanna Ostrajch klasa IV a
Paula Witkowska klasa IV a
Wojciech Pawluk klasa IV a
Jakub Brzezicki klasa IV b
Statuetkę Orła Białego otrzymały:
Julia Zbroińska klasa VI
Paulina Templer klasa VI
Nikola Snochowska klasa VI
Statuetkę dla najlepszego absolwenta od pani wójt otrzymała:
Julia Zbroińska klasa VI