Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wiślince

Kalendarium

Wtorek, 2021-05-18

Imieniny: Alicji, Edwina

semestr II

Uczniowie wyróżniający się: 

Klasa I a 

Magdalena Acela

Patrycja Boniewicz

Miłosz Dworak

Marta Hrynkiewicz

Hanna Kaszewska

Julia Mazurowska

Damian Lipka

Maciej Łaski

Rozalia Rochoń

Roksana Tomczak

Paulina Zawada 

Klasa I b 

Lena Balewska

Adrian Bogucki

Natalia Bruszewska

Klaudia Damaszk

Amelia Jażdżewska

Szymon Matczak

Wiktoria Mejer

Martyna Złotowska

Klasa II a 

Angelika Dobies

Norbert Gorczyński

Kinga Juwko

Julia Łojko

Olivier Poroś

Mikołaj Szczyglewski

Igor Zaręba

Urszula Zbroińska 

Klasa II b 

Izabela Banaszewska

Paweł Frej

Emilia Hodun

Wiktoria Klajbor

Agata Migowska

Maciej Wiśniewski

Klasa III a 

Nikola Gorczyńska

Oliwier Hrynkiewicz

Marika Ossowska

 

Klasa III b 

Julia Drążkowska

 

Klasa IV 

Oliwia Boniewicz – średnia 4,82 – zachowanie bardzo dobre

Oliwia Gadomska - średnia 4,82 - zachowanie bardzo dobre

Wiktoria Gawryjołek - średnia 5,36 - zachowanie wzorowe

Marta Karwaszewska – srednia 4,82 – zachowanie bardzo dobre

Małgorzata Koss – średnia 4,82 - zachowanie bardzo dobre

Aleksandra Ochremuk - średnia 5,27 - zachowanie wzorowe

Adriana Rochoń - średnia 4,91 - zachowanie bardzo dobre

 

Klasa V a 

Kacper Kociniewski - średnia 5,00 - zachowanie bardzo dobre

Zuzanna Ostrajch – średnia 5,09 – zachowanie wzorowe

Jakub Walecki – średnia 5,09 – zachowanie bardzo dobre 

Paula Witkowska – średnia 5,27 – zachowanie wzorowe

 

Klasa V b 

Sebastian Anioł – średnia 5,18 – zachowanie wzorowe

Jakub Brzezicki - średnia 5,45 - zachowanie wzorowe

Miłosz Enerlich – średnia 5,45 – zachowanie wzorowe

Oliwia Maszota – średnia 5,00 – zachowanie wzorowe

Weronika Reiter – średnia 5,35 – zachowanie wzorowe

 

Klasa VI 

Natalia Badocha – średnia 4,91 – zachowanie wzorowe

Oliwia Brzozowska – średnia 5,09 – zachowanie wzorowe

Katarzyna Gasińska – średnia 5,27 – zachowanie wzorowe

Izabela Lelakowska – średnia 4,91 – zachowanie wzorowe

Julia Migowska – średnia 5,09 – zachowanie bardzo dobre

Amelia Pankiewicz – średnia 5,0 – zachowanie bardzo dobre

Natalia Piasecka – średnia 4,82 – zachowanie bardzo dobre

Paulina Żółtowska – średnia 4,82 – zachowanie bardzo dobre

  

Stypendium sportowe otrzymały: 

Aleksandra Ochremuk klasa IV

Zuzanna Ostrajch klasa  V a

Paula Witkowska klasa V a

Wiktoria Jackiewicz klasa VI

Izabela Lelakowska klasa VI

Samanta Mejer klasa VI

Natalia Piasecka klasa VI

 Paulina Zółtowska klasa VI